ÖVRIGT / Speglar / Spegellampett 5555165
*
nr 555 5165
Spegellampett
armar saknas, förgylld, senare glas med fasettslipning, 66x63
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 december 2008
kl 19:37:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/11 13:46:46
1
700 kr
30/11 16:56:41
1
800 kr
1/12 08:42:55
2
1.800 kr
1/12 17:50:50
1
1.000 kr
1/12 19:31:55
3
1.500 kr
1/12 19:32:39
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene spegel spegellampett speglar väggljusstake
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:45
*
Spegellampett
nr 555 5165
Spegellampett
armar saknas, förgylld, senare glas med fasettslipning, 66x63
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 december 2008 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/11 13:46:46 | 1 | 700 kr |
30/11 16:56:41 | 1 | 800 kr |
1/12 08:42:55 | 2 | 1.800 kr |
1/12 17:50:50 | 1 | 1.000 kr |
1/12 19:31:55 | 3 | 1.500 kr |
1/12 19:32:39 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene spegel spegellampett speglar väggljusstake
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:45